V dubnu, konkrétně 7.4. a 8.4., byly v pořadí druhé Mental Wellness Days od Soulmio. Na některé z přednášek jsem se moc těšila a z několika z nich přináším výpisky. Přeji příjemné čtení.

Hodně lidí se mě v poslední době ptalo, co čtu nebo poslouchám. O knihách mám pro vás jiný článek, tak se pojďme podívat na mé oblíbené podcasty, ale i ty, které mi byly doporučeny. Většina z nich jsou HR, brand nebo klasické rozhovory.

Starší ročenku a výpisky z ní si můžete prohlédnout TADY. Dnes si společně prolistujeme LMC ročenku pro 2020/2021. Mám ji vytištěnou a musím uznat, že se opravdu povedla. Krásný papír, velký formát, líbivé barvy a báječný obsah. Dělá mi i radost na ni koukat, mám ji vystavenou s její starší sestrou na poličce v kanceláři.

V době podcastů se stejně ráda dívám na videa. Na ta neodborná i ta odborná. Prolezla jsem historii v notebooku a print screeny z různých diskuzí na LinkedIn a Facebooku, které si poctivě ukládám. Z toho všeho vznikl tento seznam.

Sharing is caring mě doprovází již pár let. Znamená sdílet si know-how a učit se od sebe navzájem, nechat se inspirovat a pomáhat těm, kteří radu ocení. Na svém Linkedin pravidelně sdílím posty plné informací ze světa HR i marketingu. Společně se podíváme na souhrn některých z nich.

Podcasty jsou pro mě skvělou alternativou ke knihám a článkům. Někdy po celém dni čtení e-mailů a životopisů nemám moc náladu číst, a tak si pouštím právě je. Audio knihy jsem si zatím neoblíbila, v tomto směru zůstávám věrná klasickým papírovým knihám.