Re:work with Google webová stránka, která vám pomůže s tím být lepší HR Specialista i manažer. Stránku jsem pročetla sem a tam a vytvořila jsem pro vás výpisky ke stažení.


Marketing with Love je konference o marketingu a inspiraci. V roce 2019 jsem seděla v publiku a pozorně si psala výpisky. Zpracovala jsem je pro vás do přehledného PDF. 


Na LinkedIn jsem jako doma a je mou oblíbenou komunikační platformou. Díky několika rozhovorům a článkům pro různé portály jsem se rozhodla sepsat vše na jedno místo. Nyní vám dávám možnost stáhnout si krátký návod doplněný o FAQ.


Nevíte kudy kam v pracovním životě? Určitě se vám tak bude hodit podrobný rozvojový plán, který si doporučuji vytisknout a na pár hodin se s ním zavřít v pokoji. 


Hledání práce není jednoduché, ale s mým checklistem to bude o něco snazší. Kde hledat pracovní nabídku a co si dát do životopisu? Projděte si i články

První pdf checklist vám pomůže nezapomenout na nic v životopise a nezapomenout na žádný pracovní portál. Druhý Excel dokument pak pomůže zmapovat jak si ve výběrových řízeních stojíte.