Možností, jak trávit, čas je mnoho. Záleží jen na vás, zda své 2 hodiny denně strávíte na tréninku, učením se novému jazyku, půjdete do kina nebo budete hrát počítačové hry. Vše má své pro a proti. I já miluji víkendy strávení na gauči u Netflixu, ale vím, že dlouhodobě mě to nikam neposune.

"Sharing is caring" pro mě znamená první příspěvky na LinkedIn, ale také moje nadšení sdílet své znalosti a zkušenosti s dalšími lidmi z oboru. Během let jsem sdílela nespočet zdrojů, které jsem se rozhodla dát na jedno místo. Tak jdeme na další zdroje!

PÍÁRKO je podcast Nikoly Lörinczové a Pavly Umlaufové z agentury PIARISTI. Poslouchala jsem to nějakou dobu, protože si zvou netradiční hosty z oblasti PR a marketingu, které jen tak nikde neuslyšíte. Díky Monice, se kterou pracujeme ve stejné firmě, jsem i já s Pavlou a Nikolou natočila #30 díl o tom, jak si hledat práci.

Agentura Boomerang se dala na natáčení podcastu o contentu. Ten si pustíte třeba na Spotify. Pokud neradi posloucháte, ale naopak rádi čtete, jste tu správně. Níže najdete další díl výpisků z jednotlivých dílů in_content podcastu s moderátory Martinem Vymětalem a Míšou Rakovou. A nebyla bych to já, kdybych k nim nepřidala další zdroje a doporučení....

"Sharing is caring" vznikl v roce 2018 na mém LinkedIn profilu jako pravidelná dávka informací pro ty kteří pracují v HR nebo Marketingu. Některé zdroje nestárnou a je škoda na ně zapomenout. Pojďte si se mnou pročíst některé z nich!

Ráda bych se s vámi podělila o některé mediální výstupy za poslední dobu, které mě moc potěšily. V rámci některých jsou skvělé příspěvky od dalších odborníků. Přeji příjemné čtení i poslech .

S podcasty se roztrhnul pytel. Některé jsou dobré, některé ztrátou času. Osobně mám podcasty moc ráda, a tak jsem se rozhodla že z mých oblíbených budu psát výpisky. Jako první tu máme in_content od agentury Boomerang, který moderují Martin Vymětal a Míša Raková. Výpisky jsem obohatila o zajímavé linky, jak jinak. Přeji příjemné čtení a nějaký ten...

Jak zaujmout, aby mě vybrali? Co mají personalisté rádi a co ne? Co od vás firmy při výběrovém řízení čekají? To jsou asi otázky, které se vám honí hlavou, pokud poprvé v životě hledáte zaměstnání. Podobné myšlenky před 5 lety "trápily" i mě a byla jsem celá nesvá jen z pohovoru na brigádu v obchodě s oblečením.

"Sharing is caring" vznikl v roce 2018 na mém LinkedIn profilu jako pravidelná dávka informací pro ty kteří pracují v HR nebo Marketingu. Některé zdroje nestárnou a je škoda na ně zapomenout. Pojďte si se mnou pročíst některé z nich!